piątek, 31 stycznia 2014

"Za garść zbawienia i inne opowiadania" na wydaje.pl

Ebook Za garść zbawienia i inne opowiadania jest już do kupienia na wydaje.pl. Osobom nieznającym mojej twórczości polecam ściągnięcie i przeczytanie darmowego fragmentu zawierającego opowiadanie „Bezprawie” i szort „Zombie blues”

Za garść zbawienia i inne opowiadania to zbiór dwunastu opowiadań i sześciu literackich szortów, które oferują bezkompromisową przejażdżkę po bezdrożach mojej wyobraźni rozmiłowanej w opowieściach niesamowitych, dziwacznych westernach i amerykańskich muscle cars. Zawiera teksty publikowane w Nowej Fantastyce, Horror Masakrze, Qfancie, Niedobrych Literkach, Szortalu oraz w antologiach Po drugiej stronie, Bizarro Bazar i Zombiefilia.

O moim zbiorku Niedobre Literki napisały tak:

„Na pewno znajdziecie w tych opowiadaniach rewolwerowców, magię, piękne kobiety, samochody o potężnych silnikach, amerykańskie bezdroża, przenikające się alternatywne rzeczywistości, bohaterów o specyficznym oglądzie świata, a także niezrównany nastrój oraz barwny, elegancki i wysublimowany język, sprawiający, że snute przez autora opowieści po prostu nie mają w polskim światku konkurencji w swojej klasie”.

Brak komentarzy: