piątek, 24 listopada 2017

"Armadillo", czyli powieściowy debiut

30 listopada 2017 roku do księgarni trafi moja debiutancka powieść "Armadillo", wydana przez Genius Creations. Ebook (w formatach epub, mobi i pdf) jest już dostępny w sprzedaży. Można go kupić m.in. w księgarni MadBooks.

Do Armadillo przyjechali tak jak przystało na Dzikim Zachodzie: w samo południe, z rewolwerami w dłoniach, by obrabować bank. Niestety, nic nie poszło zgodnie z planem. Zginęli, a miasteczko zostało przeklęte. Dla czterech z nich był to prawdziwy koniec, ale dla Toma dopiero początek.

Sto lat później klątwa zaczyna słabnąć, a Tom, strażnik Armadillo, wreszcie poznaje prawdę o tajemniczym magu-bankierze, odpowiedzialnym za śmierć przyjaciół i jego własny parszywy los.

Jednak w Armadillo prawda nie wyzwala, nie uszlachetnia… zmienia jedynie kajdany na okowy i z deszczu lądujesz prosto w gównoburzy!

Witajcie w Armadillo!

“Western, horror, groteska i bohater z ogniem zamiast oczu… Książka Bartosza Orlewskiego to pozycja dla tych, którzy lubią szaleńczy slalom między literackimi gatunkami, w stylu jak najbardziej dowolnym.”

                                              Dawid Kain, autor powieści „Kotku, jestem w ogniu” i „Fobia”

Brak komentarzy: